Oksjon 102
Algab 31. mai 2024

OSTMINE JA MAKSMINE

Ostjal on aega maksta ja ostetud mündid ära viia neljateistkümne (14) päeva jooksul, oksjonipäev kaasa arvatud. Maksmisele kuulub haamrihind, pluss kümme (10%) protsenti müügitasu. Kui ostja seda ei tee, arvestatakse arvele lisaks viis (5%) protsenti kuus, alates oksjoni päevast.

Kui ostja ei ole kolmekümne (30) päeva jooksul maksnud, siis tehing tühistatakse. Ostja peab Mündioksjonile kompenseerima saamata jäänud tulu ja teised kulud (sinna hulka kuulub ka viivis).

Vastutus ostetud müntide eest läheb peale haamrilööki üle ostjale, sõltumata sellest, kas ta on maksnud või ei ole maksnud.

EKSPORT

Müntide eksport toimub vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

OKSJONITASU

Oksjonilt ostes arvestatakse oksjonitasu kümme (10%) protsenti haamrilöögi hinnale lisaks (nt. kui münt müüakse saja (100) €, siis läheb see ostjale maksma ükssada kümme (110) €) iga ostetud kataloogiartikli kohta. Antud summa sisaldab käibemaksu.

OSTMINE, KAUBAGA TUTVUMINE

Mündioksjon annab müntide kohta võimalikult täpsed andmed. Ostjal on õigus tutvuda müntidega enne oksjonit toimuval näitusel. Proteste ja kaebusi ei võeta vastu peale haamrilööki.

TEHINGU TÜHISTAMINE

Kui oksjonilt ostetud münt osutub võltsinguks või erineb muidu oluliselt kataloogis kirjeldatust enne, kui see on ostjale üle antud, on Mündioksjonil õigus tehing tühistada.

TRANSPORT

Kui ostja on soovinud mündi saatmist posti teel, lisandub arvele kümme (10) €.

Kui münt saadetakse ostjale posti teel, vastutab võimalike ohtude ja riskide eest ostja.

©2004-24 Haljak Coin Auction OÜ